KOOLIAASTA ALGUSE RAAMATULAAT 25.AUGUST!

Lisainfo

Osaleme 11. august heategevuslikul Peetri Jooksul!

Kaupluste lahtiolekuajad 11.august. Aresenal, Narva, Võru, Tartu, Punane ja Liivalaia on SULETUD! Pärnu, Mustamäe, Mustakivi on AVATUD 10.00-16.00. Paide kauplus on AVATUD 10.00-14.00.

Tule tööle!

Meil on hetkel mitmeid vabu töökohti.

Loe lähemalt ja kandideeri siin:

Uuskasutuskeskus nüüd Võrus!

Külasta meid Semu Kaubamajas (Vabaduse 1) E-R 09-18 ja L 09-15!

Oleme vastutustundlikud!

Uuskasutuskeskus on tunnustatud Vastutustundliku Ettevõtluse Sertifikaadiga ning kuldtaseme kvaliteedimärgisega.

Loe lähemalt

Anna asjadele uus elu!

Kõik Uuskasutuskeskused võtavad kohapeal vastu ka annetusi.

Vaata lähemalt

Kaubik tuleb appi!

Kui soovid kappi või diivanit annetada, kutsu appi tasuta kaubik.

Vaata lähemalt

Kuhu viia jäätmed ja katkised asjad?

Leia lähim koht www.kuhuviia.ee

Vaata lähemalt
Leia lähim uuskasutuskeskus:
Tallinnas
Erika 14, Põhja-Tallinn55 536 650
arsenal@uuskasutus.ee
E-R 10-18, L 10-16
Kaart
Liivalaia 29, Kesklinn555 341 21
liivalaia@uuskasutus.ee
E-R 10-18, L 10-16
Kaart
Tatari 64, Kesklinn+372 55 53 0240
tatari@uuskasutus.ee
E-R 10-18, L 10-16
Kaart
Mustamäe tee 5, Mustamäe+372 55 530 211
mustamae@uuskasutus.ee
E-R 10-18, L 10-16
Kaart
Punane 50, Lasnamäe+372 55 532 267
punane@uuskasutus.ee
E-R 10-18, L 10-16
Kaart
Mahtra 5, LasnamäeMustakivi keskus
+372 55 53 0242
mustakivi@uuskasutus.ee
E-R 10-18, L 10-16
Kaart
Tartus
Riia 11, Tartu+372 55 530 288
tartu@uuskasutus.ee
E-R 10-18, L 10-16
Kaart
Narvas
Tallinna mnt 51/53, Narva+372 5553 0891
narva@uuskasutus.ee
E-R 10-18, L 10-16
Kaart
Pärnus
Lai tn. 10, PärnuPort Artur 2 taga
+372 55 530 036
parnu@uuskasutus.ee
E-R 10-18, L 10-16
Kaart
Võrus
Vabaduse 1, VõruSemu Kaubamajas
55 563 643
voru@uuskasutus.ee
E-R 09-18, L 09-15
Kaart
Paides
Rüütli 9, Paide+372 55 530 217
paide@uuskasutus.ee
E-R 10-18, L 10-16
Kaart
Mis on uuskasutus?

Uuskasutus on asjade korduskasutamine (re-use) või kasutatud asjale uue väärtuse ja kasutuseesmärgi andmine (re-design). Kui taaskasutuse (recycling) puhul peetakse eelkõige silmas pakendite, paberi ja muude esemete ümbertöötlemist toormaterjaliks, siis uuskastususe eesmärk on asja kasutusaja pikendamine või tema väärtuse suurendamine.

Meie keskusesse saab annetada asju, mis on muutunud üleliigseks, kuid mis on jätkuvalt veel kasutuskõlbulikud, puhtad ja terved. Meie leiame asjadele uue õnneliku omaniku kas oma heategevuspartnerite abiga või need mõistliku hinnaga maha müües. Saadud tulu kasutame selleks, et uuskasutust veelgi enam propageerida.