Toome ära!

Tee oma heategu juba täna! Võta ettevõtte, organisatsiooni või kogukonnaga osa novembri kampaaniast "Toome ära!".

Loe lisaks

Oleme Sinu jaoks olemas ♡ Kaubik tuleb appi!

Kui soovid annetada mööblit või suuremat kodutehnikat, kutsu appi TASUTA kaubik. Helista numbril+372 5553 3001 või kirjuta e-mail kaubik@uuskasutus.ee

Loe lisaks

Tule tööle!

Tutvu Uuskasutuskeskuse hetkel pakutavate töökohtadega!

Loe lisaks ja kandideeri siin:

Uuskasutuskeskuse KODUpood ootab külla Mahtra 5

Mööbel, tekstiil, käsitöö tarbed, tehnika, nõud, raamatud ja kodusisustus ühest kohast – Mustakivi Uuskasutuskeskusest, Mahtra 5.

Loe lisaks

Viimsi konteiner on avatud L–P kell 11–16

Viimsi konteinerisse saab nädalavahetuseti tuua majapidamises üleliigseks muutunud, kuid veel terved, puhtad ja korralikud asjad. Aitäh Sulle! ♡

Loe lisaks
Leia lähim uuskasutuskeskus:
Tallinnas
Erika 14, Põhja-Tallinn+372 5553 6650
arsenal@uuskasutus.ee
E–R 10–18 | L 10–16
Kaart
Liivalaia 29, Kesklinn+372 5553 4121
liivalaia@uuskasutus.ee
E-R 10–18 | L 10–16
Kaart
Tatari 64, Kesklinn+372 5553 0240
tatari@uuskasutus.ee
E–R 10–18 | L 10–16
Kaart
Mustamäe tee 5, Mustamäe+372 5553 0211
mustamae@uuskasutus.ee
E-R 10–18 | L 10–16
Kaart
Punane 50, Lasnamäe+372 5553 2267
punane@uuskasutus.ee
E–R 10–18 | L 10–16
Kaart
Kodupood Mahtra 5, LasnamäeMustakivi keskus
+372 5553 0242
mustakivi@uuskasutus.ee
E–R 10–18 | L 10–16
Kaart
Tähesaju tee 31, Lasnamäe+372 5333 2303
tahesaju@uuskasutus.ee
E–R 10–18 L 10–16
Tartus
Riia 11, Tartu+372 5553 0288
tartu@uuskasutus.ee
E–R 10–18 | L 10–16
Kaart
Kalda tee 24, Tartu+372 5553 4979
annelinn@uuskasutus.ee
E–R 10–18 | L 10–16
Narvas
Tallinna mnt 51/53, Narva+372 5553 0891
narva@uuskasutus.ee
E–R 10–18 | L 10–16
Kaart
Jõhvis
Puru tee 1, JõhviPargi kaubamaja
+372 5559 4548
johvi@uuskasutus.ee
E–R 10–18 L 10–16
Pärnus
Lai tn. 10, PärnuPort Artur 2 taga
+372 5553 0036
parnu@uuskasutus.ee
E–R 10–18 | L 10–16
Kaart
Võrus
Vabaduse 1, VõruSemu Kaubamaja
+372 5556 3643
voru@uuskasutus.ee
E–R 09–18 | L 09–15
Kaart
Paides
Rüütli 9, Paide+372 5553 0217
paide@uuskasutus.ee
E–R 10–18 | L 10–16
Kaart
Mis on uuskasutus?

Uuskasutus on asjade korduskasutamine (re-use) või kasutatud asjale uue väärtuse ja kasutuseesmärgi andmine (re-design). Kui taaskasutuse (recycling) puhul peetakse eelkõige silmas pakendite, paberi ja muude esemete ümbertöötlemist toormaterjaliks, siis uuskastususe eesmärk on asja kasutusaja pikendamine või tema väärtuse suurendamine.

Meie keskusesse saab annetada asju, mis on muutunud üleliigseks, kuid mis on jätkuvalt veel kasutuskõlbulikud, puhtad ja terved. Meie leiame asjadele uue õnneliku omaniku kas oma heategevuspartnerite abiga või need mõistliku hinnaga maha müües. Saadud tulu kasutame selleks, et uuskasutust veelgi enam propageerida.