Löö kaasa vabatahtlikuna!

Vabatahtlikud on Uuskasutuskeskuse suurim vara ja väärtus. Olles 16 aastat tegutsenud, võime öelda, et ilma vabatahtlike panuseta ei oleks me täna seal, kus oleme. Uuskasutuskeskuse tegemistes on läbi aegade kaasa löönud sadu vabatahtlikke.

Põhjuseid, miks inimesed tegutsevad vabatahtlikena, on palju:

  • soov lisaks isiklikule heaolule ka midagi ühiskonna jaoks teha,
  • saada töökogemus kollektiivis,
  • tutvuda põnevate inimestega,
  • saada uusi kogemusi, teadmisi ja elamusi,
  • soov vaba aega huvitavalt ja kasulikult sisustada,
  • tunda end kellelegi vajalikuna.

Uuskasutuskeskuse vabatahtlikel on võimalik abistada nii igapäevastes kaupluse toimingutes kui ka panustada erialaste teadmiste ja kogemustega.

Vabariiklikul tunnustamisüritusel “Märka vabatahtlikku 2015”  tunnustati Uuskasutuskeskust kui ettevõtet, kes on järjepidevalt vabatahtlikke kaasanud ja juhendanud, neid hoidnud ja innustanud.

Vabatahtlikuks saamine on imelihtne!

Võta ühendust kauplusega, kuhu soovid vabatahtlikuks minna ja anna endast märku. Vabatahtlikke oodatakse nii Tallinnas, Tartus, Pärnus, Paides, Narvas, Võrus kui ka Jõhvis! Lepime kokku, millal, millises valdkonnas ja kui tihti Sa kaasa lüüa soovid ja siis panustame juba reaalselt koos selle nimel, et korralikud asjad prügimäele ei satuks ja Eesti inimestel oleks koht, kuhu oma asjad ära anda ning kus ka keskkonnasõbralikult ostelda.

Astu vastu liigsele tarbimisele ja aita levitada ideed sellest, et saame elada ka mõistlikumas ühiskonnas. Planeedi päästmine algab üksikisikust. Sinust.

Võta ühendust!