Kandideeri Liivalaia Uuskasutuskeskuse perenaiseks/meheks!

Klienditeenindaja Uuskasutuskeskuses

Sa tead, milline peaks olema üks hea juht ja tunned, et sul oleks selles annet? Sul on mõtteid ja ambitsioone, kuidas Uuskasutuskeskust veelgi paremaks muuta? Kandideeri Liivalaia Uuskasutuskeskuse perenaiseks/peremeheks!

Uuskasutuskeskuse perenaisena/mehena hoolitsed sa nii töötajate, klientide ja annetajate heaolu eest, kui ka keskuse eelarve jälgimise ja täitmise eest. Sa juhendad, motiveerid ja koolitad oma töötajad, kuid lööd kaasa ka kõigis keskuse igapäevatöödes.

Oled ideaalne kandidaat kui…

  • Sul on hea kaubanduslik mõtlemine ja oskus numbrites orienteeruda. Eelarved, eesmärgid, kulud ja tulud ei võta sul silme eest mustaks, vaid panevad need hoopis särama! Oled rahaasjades väga täpne ja hoolas ning saad hästi aru jaekaubanduse tööpõhimõtetest.
  • Pead ennast heaks tiimiliidriks. Tööjaotuse tegemine, teiste motiveerimine, juhendamine ja koolitamine on tegevused, milles sa ennast enesekindlalt tunned.
  • Sulle ei meeldi rutiin ega igav kontoritöö. Sa naudid vaheldusrikast tööd ja erinevaid tööülesandeid, mitte ei taha oma tööpäeva vaid istudes mööda saata. Uuskasutuskeskuse perenaine/mees ei ole kindlasti kuiv kontoritöö, kus ainult oma kabinetist tööülesandeid delegeerid ning Exceli tabeleid täidad. Sulle meeldib kui kõik tööpäevad on erinevad  ja oled valmis oma tiimiliikmetega võrdselt kõigis keskusega seotud ülesannetes kaasa lööma – olgu see koristamine, klientide teenindamine või annetuste sorteerimine.
  • Naudid suhtlemist ja oled hea probleemilahendaja. Sa ei pelga suhelda ei oma tiimi ega ka klientidega. Ükski mure ei jää sinu poolt märkamata ega lahendamata.
  • Oled positivse ellusuhtumisega ja õppimisvõimeline. Eelnev töökogemus juhatajana on tervitatav, kuid kõige olulisem on siiras tahtmine areneda ja juurde õppida.
  • Hoolid ja aitad, alati. Sa hoolid nii enda ümber olevatest inimestest kui ka asjadest.

Miks sa peaksid kandideerima?

  • Su töö on kõike muud kui üksluine. Ühe tööpäeva jooksul saad teha nii palju erinevaid tegevusi, et tüdineda ei jõua sa ühestki neist. Saad tegeleda arvete ja tööjaotusega, suhelda potentsiaalsete annetajatega, sorteerida ja hinnastada annetusi, panna oma loovus proovile väljapanekute loomisel, kui ka aidata klientidel oma probleemidele parimad lahendused leida.
  • Tugivõrgustik teiste perenaiste näol. Uuskasutuskeskuseid on üle Eesti juba 11. Niisiis on meil peale sinu veel kümme perenaist, kes kõik aitavad ja toetavad üksteist. Sa tead, et ei jää kunagi oma väljakutsetega üksi, ning saad alati kelleltki kogenemumalt õppida.
  • Sul on ühiskonnas oluline roll. Uuskasutuskeskus on keskkonnaorganisatsioon, kes päästis näiteks aastal 2016 prügimäele jõudmisest 900 tonni veel kasutuskõlblike asju. Nii on sul iga tööpäeva lõpus hea tunne, et oled midagi puhtama keskkonna heaks ära teinud. Lisaks on sul võimalus kaasa aidata erinevatele heategevusprojektidele.
  • Võimalus teenida iga kuu preemiat. Meie juures tasub pingutada, sest kui on olnud eriti hea müügikuu, ei unusta me rahalise preemiaga ära ka raske töö ära teinud poe perenaist ega peremeest.

Kandideeri!

Kandideerimiseks saada oma CV koos lühikese põhjendusega, miks just Sina sobid meie tiimi aadressile katriin@uuskasutus.ee