Hinnad kukuvad ALLA! 28.-30.septembril

Iga kuu kolmel viimasel lahtioleku päeval!

1.oktoobril uus kaup!

Iga kuu esimesel lahtioleku päeval.

Tule klienditeenindajaks!

Mustakivi Uuskasutuskeskus otsib klienditeenindajat!

Loe lähemalt:

Kaubik tuleb appi!

Kui soovid kappi või diivanit annetada, kutsu appi tasuta kaubik.

Vaata lähemalt

Anna asjadele uus elu!

Anneta Uuskasutuskeskusele.

Vaata lähemalt

Kuhu viia jäätmed ja katkised asjad?

Leia lähim koht www.kuhuviia.ee

Vaata lähemalt
Leia lähim uuskasutuskeskus:
Tallinnas
Punane 50, Lasnamäe+372 55 532 267
punane@uuskasutus.ee
E-R 10-18, L 10-16
Kaart
Tatari 64, KesklinnÕnnepalee taga
+372 55 53 0240
tatari@uuskasutus.ee
E-R 10-18, L 10-16
Kaart
Mustamäe tee 5, Mustamäe+372 55 530 211
mustamae@uuskasutus.ee
E-R 10-18, L 10-16
Kaart
Mahtra 5, LasnamäeMustakivi keskus
+372 55 53 0242
mustakivi@uuskasutus.ee
E-R 10-18, L 10-16
Kaart
Merivälja tee 34, PiritaKonteiner - ainult annetamine!
L-P 10-18
Kaart
Tartus
Riia 11, Tartu+372 55 530 288
tartu@uuskasutus.ee
E-R 10-18, L 10-16
Kaart
Pärnus
Lai tn. 10, PärnuPort Artur 2 taga
+372 55 530 036
parnu@uuskasutus.ee
E-R 10-18, L 10-16
Kaart
Paides
Rüütli 9, Paide+372 55 530 217
paide@uuskasutus.ee
E-R 10-18, L 10-16
Kaart
Narvas
Tallinna mnt 51/53, Narva+372 5553 0891
narva@uuskasutus.ee
E-R 10-18, L 10-16
Kaart
Mis on uuskasutus?

Uuskasutus on asjade korduvkasutamine (re-use) või kasutatud asjale uue väärtuse ja kasutuseesmärgi andmine (re-design). Kui taaskasutuse (recycling) puhul peetakse eelkõige silmas pakendite, paberi ja muude esemete ümbertöötlemist toormaterjaliks, siis uuskastususe eesmärk on asja kasutusaja pikendamine või tema väärtuse suurendamine.

Meie keskusesse saab annetada asju, mis on muutunud üleliigseks, kuid mis on jätkuvalt veel kasutuskõlbulikud, puhtad ja terved. Meie leiame asjadele uue õnneliku omaniku kas oma heategevuspartnerite abiga või need mõistliku hinnaga maha müües. Saadud tulu kasutame selleks, et uuskasutust veelgi enam propageerida.